#EpicPartner
darmowe vdolce

Valorant Info

Grasz poza Fortnite także w Valorant? Świetnie się składa, my także uwielbiamy tą grę! Z tej okazji stworzyliśmy nową stronę dotyczącą tylko i wyłącznie gry Valorant. Strona zainteresuje zarówno początkowych jak i zaawansowanych graczy.

valorantinfo.com

valorantinfo.com

valorantinfo.com to strona internetowa, na której znajdziesz wszystkie informacje na temat przedmiotów kosmetycznych z gry Valorant. Strona jest w pełni zautomatyzowana z grą, przez co dane są zawsze aktualne. Witryna dostępna jest w aż 18 językach (w tym oczywiście po Polsku). Wykonana według najnowszych standardów dzięki czemu działa błyskawicznie na wszystkich urządzeniach. Co dokładnie znajduje się na stornie valorantinfo.com?

Agenci

Valorant wyróżnia się na rynku gier tym, że poza strzelaniem mamy do dyspozycji kilkadziesiąt agentów, którzy wyróżniają się wyjątkowymi umiejętnościami. Każdy bohater posiada 4 umiejętności, które znacznie urozmaicają grę. Dzięki umiejętnościom można tworzyć ciekawe taktyki i zaskoczyć nie jednego przeciwnika. Na stronie znajdziesz informacje na temat wszystkich dostępnych agentów w grze. Poznasz dokładnie ich umiejętności oraz zobaczysz ich podgląd na krótkim filmie. Otrzymasz także informacje z jakiego kraju pochodzą bohaterowie, jaką mają klasę a nawet usłyszysz ich głos!

Skiny broni i zestawy

Każda gra żeby się utrzymać musi jakoś zarabiać. W przypadku Valorant liczą się równe szansę na wygraną, więc "wzmacnianie" fizyczne postaci całkowicie odpada. W Valorant istnieje mnóstwo skinów do broni, które możemy zdobyć lub kupić w grze. Ceny bardzo się różnią, potrafią kosztować niewiele, ale potrafią także zszokować. Najdroższe są standardowo bronie w zwarciu zwane przez graczy nożami lub kosami. Niektóre skiny dostępne są w zestawach i kolekcjach. Jest to opcja korzystna dla osób, które lubią mieć parę broni z takim samym skinem, ponieważ zestawy kosztują sporo mniej niż te same skórki kupione z osobna. Dla osób, które nie chcą przepłacać polecamy skiny z przepustek bojowych. Przepustka kosztuje w granicach 50zł a za jej wykonanie możemy zgarnąć parę ciekawych skórek do broni. Dla tych, którzy chcą grać absolutnie za darmo, także jest wyjście na zmianę wyglądu broni. W grze dostępne są kontrakty, za których wykonywanie możemy zdobyć podstawowe skiny broni. Niestety w tym wariancie o wypasionym skinie vandala czy phantoma możemy zapomnieć

Graffiti / spraye

Gra oferuje ciekawą funkcję malowania na różnych obiektach podczas gry. Funkcja ta przez graczy nazywana jest w następujący sposób: malowania, spraye lub graffiti. Malowania zdobywa się głównie z przepustek bojowych, ale coraz częściej można spotkać ciekawe spraye w sklepie. Raz na jakiś czas można zdobyć graffiti za wykonywanie różnych zadań poza grą. Malować można przed rozpoczęciem tury, podczas grania oraz po zakończonej rundzie. Niektóre spraye są uznawane za rozpraszające i nie można używać ich podczas rozgrywki.

Karty gracza

Kolejną funkcją w grze są karty gracza. Są to elementy kosmetyczne, które widoczne są w menu gry podczas czekania na rozgrywkę. Karty widoczne sa przez nas samych oraz przez naszych znajomych. Zdobywamy je głównie z przepustek bojowych i kontraktów.

Przywieszki

Przywieszki to kolejny element kosmetyczny w grze nie wpływający na rozgrywkę. Zawieszki można przywiesić do wybranej broni. Wyglądają ciekawie i nie rozpraszają podczas grania. Tak jak inne przedmioty zdobywamy je głównie z karnetów bojowych. Dosyć często można spotkać je także w zestawach i kolekcjach.